قوانین و مقررات استفاده از سرویس گفتگوی آنلاین ریتین

مقدمه
تمامی حقوق سایت برای شرکت پیامرسان ریتین محفوظ می باشد . به استثنای مواردی که تحت قوانین کپی رایت بین الملل مجاز شناخته شده، تکثیر، اقتباس یا ترجمه تمام یا بخشی از این سایت بدون کسب اجازه از شرکت پیامرسان ریتین ممنوع می باشد . تمام متون، گرافیک ها، طرح ها، محتوا و سایر فعالیت های انجام گرفته در سایت، تحت کپی رایت شرکت پیامرسان ریتین می باشد.
شرایط و مقررات استفاده
به سرویس رسمی شرکت پیامرسان ریتین خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید. با استفاده، دسترسی یا دانلود مطالب از این سرویس، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی را که در حال و آینده از سرویس به عمل خواهد آمد در بر می گیرد. در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود.
مالکیت اطلاعات و مطالب
اطلاعات و تمام مطالب سرویس اعم از گزارشات رسمی، گزارشات خبری، فرم های اطلاعات، شرح محصولات و سؤالات متداول، تحت مالکیت کاربر بوده و ریتین هیچگونه استفاده‌ای از آن نخواهد کرد
اطلاعات علامت تجاری
علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.
رد مسئولیت
شرکت پیامرسان ریتین هیچگونه مسئولیتی در برار محتوای تولید شده توسط کاربران سرویس ریتین را نداشته و هر گونه ممسئولیتی متوجه صاحب اصلی محتوا میباشد.
قانون حاکم، حوزه قضایی و دادگاه ذیصلاح
پیامرسان ریتین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

ریتین یک سرویس آنلاین گفتگو و ارتباط آنلاین با مشتریان می باشد که به شما کمک می کند که با مشتریان خود گفتگوی آنلاین داشته باشید، مشتریان خود را بشناسید و مدام آنها را پیگیری نمایید. ریتین با جمع آوری رفتار مشتری و برقراری ارتباط مستقیم و آنلاین با آنها به کسب و کار ها امکان افزایش فروش خود را می دهد